O nás

Vítejte u Travel Partners s.r.o.


Živnostenské oprávnění
Obchodní podmínky 

Vážení přátelé, milí zákazníci,

vítáme vás na stránkách společnosti Travel Partners, s.r.o..
Naše společnost vznikla v roce 2007 jako pokračovatel cestovní agentury Hana Blažková, která působila na trhu cestovního ruchu od roku 1999 a během této doby získala řadu stálých zákazníků a mnoho prověřených obchodních partnerů, díky ní vám tak můžeme nabídnout celou řadu prověřených zájezdů.

V naší nabídce najdete letenky, ubytování v evropských metropolích, dopravu do Chorvatska a Itálie a mnoho kvalitních a prověřených zájezdů od cestovních kanceláří s kterými spolupracujeme již 14 let.

Máme největší nabídku eurovíkendů na českém trhu a dále nabízíme kromě poznávacích a pobytových zájezdů i individuální turistiku.

Velkým pomocníkem při uspokojování stále rostoucích požadavků dnešních zákazníků, nám jsou vlastní zkušenosti ze zahraničních cest, kde prověřujeme nabízené ubytování, dopravu a místní služby a na základě těchto zkušeností se Vám pak nabízíme jen ty nejlepší a prověřené zájezdy. 

Další z našich předností je také individuální přístup ke každému zákazníkovi a zachování jeho naprostého soukromí. Šetříme Váš čas a peníze - zájezd si můžete objednat přes on-line rezervaci a během pár minut od nás dostanete odpověď.
Platba probíhá bankovním převodem nebo vkladem na náš účet.

Věříme, že nám nadále zachováte svou přízeň

Cestovat s námi se opravdu vyplatí.

Na těchto stránkách najdete nabídku zájezdů, nikoliv aktuální stav prodaných míst. 
Společnost Travel Partners si vyhrazuje právo na chybu  publikovaných cen či termínů, závazná pro  prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena  na platné smlouvě o zájezdu!

Krásnou dovolenou přejí pracovníci Travel Partners, s.r.o.
Kontakt:
Tel:  602 933 256   

e-mail:
info@travelpartners.cz 

Korespondenční adresa: Travel Partners - Hana Blažková, Touchořiny 58, 411 45 Úštěk

 ( Informace o zájezdech najdete na těchto stránkách nebo je podáváme telefonicky či mailem. Rezervace je možná přes internet. Rezervace vyřizuje nejpozději ten samý den. Potvrzení rezervace posíláme mailem. Platba je možná bankovním převodem nebo vkladem na náš účet. Pokyny pro platbu jsou uvedeny na smlouvě o zájezdu.)

Partnerské weby:poznávací zájezdy

www.dovca.com
Levné letenky od Condora nejvýhodnější letenky na trhu

 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist