Detail zájezdu

Advent - NORIMBERK


Německo - 2 denní zájezd - Autokarem
Láká zvláště v předvánočním čase k návštěvě jedněch z nejvyhlášenějších vánočních trhů v Německu – Christkindlmarkt, které se konají na Hlavním náměstí, kde Karel IV. nechal postavit gotický klenot v podobě 9 metrů vysoké kašny. Také zde nechal postavil kostel Panny Marie, kde socha císaře sedí na jeho průčelí. První trhy byly na stejném místě již v roce 1610. Doporučujeme ochutnat typické bílé klobásky, které jsou jemnější než např. na severu Německa, jelikož jsme ve Francích, vyhlášené vinařské oblasti a originální perníčky na tenoučkých bílých oplatkách.

Doprava:

Autokarem

Ubytování:

bez ubytování

Stravování:

Vlastní

Program:

- Odjezdy: Praha: 05.30 hod., Beroun: 06.15 hod., Plzeň: 07.15 hod., prohlídka města s průvodcem – historické památky - císařský hrad, kostely Panny Marie a sv. Sebalda, dům Albrechta Dürrera a další. Odpoledne individuální volno k návštěvě vánočních trhů, , ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- autobusová doprava, služby delegáta


Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist