Detail zájezdu

Aerobik v Rosolina Mare


Itálie - 8 denní zájezd - Autokarem
Široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře nabízí oblíbené letovisko Rosolina Mare, pouhých 70 km od Benátek. Atraktivitu oblasti podtrhuje blízkost turisty často vyhledávaných míst jako jsou Benátky, Ferarra, Ravenna, San Marino či Padova. Aktivním doplňkem pobytu je cvičení aerobiku, které vedou zkušené cvičitelky 2x denně. Ubytování je zajištěno v různých rezidencích 200 - 500 m od pláže.

Doprava:

Autokarem
Nástupní místa: Beroun, Domažlice, Jablonec nad Nisou, Kdyně, Klatovy, Liberec, Mladá Boleslav, Plzeň, Praha, Rokycany, Žebrák.

Ubytování:

apartmán
Oblíbené letovisko Rosolina Mare, ležící pouhých 70 km jižně od Benátek, nabízí široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře či blízkost turisticky vyhledávaných míst jako jsou Benátky, Ferarra, Ravenna, San Marino či Padova. Aktivním doplňkem pobytu je cvičení aerobiku, které vedou 2x denně zkušené cvičitelky. Nenechte své tělo lenošit a i v rámci dovolené si dopřejte trochu zdravého pohybu. Ubytování je zajištěno v různých rezidencích do 500 m od pláže.

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   dospělý

Cena zahrnuje:

- doprava autobusem, 7x nocleh v apartmá pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice), spotřeba energie, plynu a vody, 12 lekcí aerobiku, služby delegáta, zák. pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Pobytová taxa: cca 5 EUR/byt/týden   

Slevy:


- SLEVA 6% při nákupu do 28.02.2018, SLEVA 4% při nákupu do 30.04. 2018

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist