Detail zájezdu

Bordeaux - letecký víkend s výletem do Saint Émilion v ceně


Francie - 4 denní zájezd - Letecky


Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. den: odlet z Prahy do Bordeaux, dle letové řádu, transfer na ubytování. Individuální volno. Nocleh.
- 2. den: snídaně, prohlídka Bordeaux - 5. největší město Francie na seznamu UNESCO, spompézním městským jádrem z18. století, pěší prohlídka centra města - památník girondistů, bursa, celnice, Velké divadlo, basilika St. Michel, individuální volno. Nocleh.
- 3. den: snídaně, odjezd do Saint - Émilion k návštěvě nádherné středověké vesničky uprostřed vinařské oblasti, která je na seznamu světového dědictví UNESCO, ležící na Svatojakubské cestě, prohlídka místních atraktivit zakončená ochutnávkou místních vín. V odpoledních hodinách návrat do Bordeuax. Nocleh.
- 4. den: snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha–Bordeaux–Praha • transfer letiště–hotel–letiště • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní • celodenní výlet 3. den v programu s ochutnávkou vína • služby průvodce CK• zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- komplexní pojištění   
- 1lůžkový pokoj 2990

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist