Detail zájezdu

Elba - Lacona - kemp Casa dei Prati


Itálie - 10 denní zájezd - Vlastní
V termínech 21.5.,15.6.,31.8.,7.9.,14.9.,21.9.,jsou ceny včetně autobusové dopravy. Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/osobu. Na tyto ceny nelze uplatit sleva za včasnou rezervaci.
Camping CASA DEI PRATI*** je postaven na rovinatém terénu, většina jeho plochy je zastíněna stromy. Je zde minimarket s barem, nedaleko kempu je obchod s potravinami, bankomat, pizzerie a další bary. Ke sportovnímu vyžití slouží bazén pro děti i dospělé (bez poplatku, koupací čepice nutná), multifunkční hřiště, bolejbalové a beachvolejbalové hřiště, pingpongový stůl a dětský koutek. K relaxaci je zde vířivka. K dispozici je venkovní gril. V dětském klubu probíhají každodenní animace. 1 km dlouhá písečná pláž Lacona je vzdálena asi 800–1000 m, druhá, Margidore, s tmavými oblázky, je zhruba ve stejné vzdálenosti. Plážový beach bus zajištuje kyvadlovou přepravu od kempu na pláž Lacona a zpět v průběhu hlavní sezóny (15.6.-15.9.) za poplatek 1 €/os.


Doprava:

Vlastní

Ubytování:

zařízené stany
Kemp CASA DEI PRATI je postaven na rovinatém terénu, většina jeho plochy je zastíněna borovicemi. Ke sportovnímu vyžití v kempu slouží bazén pro děti i dospělé (bez poplatku, koupací čepice nutná), fotbalové nebo volejbalové hřiště, pingpongový stůl a dětský koutek. Venkovní gril nabízí příjemné posezení. Součástí kempu je minimarket s barem. Sociální zařízení je na slušné úrovni, umývárny jsou vybaveny automatickými pračkami (za poplatek). Teplá voda ve sprchách je na žetony (v ceně pobytu 1 žeton/os./den). Obchod s potravinami, banka, zastávka autobusu, pizzerie a bary se nacházejí poblíž kempu. 1 km dlouhá písečná pláž Lacona je vzdálena asi 800-1000 m, druhá, Margidore, s tmavými oblázky, je zhruba ve stejné vzdálenosti.Přepravu na tyto ale i další pláže v regionu Capoliveri zajišťuje od poloviny června do poloviny září plážový bus za 1€/os.Zastávka busu je cca 600m od kempu.
Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2) pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí.
Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři.
V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování – 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák.
Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).
Ve výbavě stanů není z hygienických důvodů povlečení, tzn. prostěradlo na matrace a povlečení na deku a malý polštář si klienti musí dovést vlastní.

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   stan pro 4 osoby stan pro 3 osoby stan pro 2 osoby stan pro 5-6 osob

Cena zahrnuje:

- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
- Pojištění CK proti úpadku
- poplatek za elektřinu, vodu, plyn
- služby stálého delegáta CK
- ubytování v zařízených stanech

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- autobusová doprava   
- Brno 3500CZK
- Liberec 4000CZK
- Ostrava 3850CZK
- parkovné v kempu (60 Kč/noc /auto )   
- Praha 3850CZK
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   
- kauce 1000,- Kč (40€)/stan ( kauce je vratná po předání uklizeného a nepoškozeného stanu).   

Slevy:


- ZDARMA jedno dítě 0–11 let
20 % děti 0–11 let
5 % osoby ZTP
25 % zálohování do 31. 12. 2017 (stany)
20 % zálohování do 28. 2. 2018 (stany)
10 % zálohování do 31. 3. 2018 (stany)

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist