Detail zájezdu

Eurodisneyland s návštěvou Paříže po celý rok - 4-denní s 1 noclehem.


Francie - 0 denní zájezd - Autokarem


Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel
Ubytování vždy hotelu, v pokojích s vlastním příslušenstvím

Stravování:

Snídaně

Program:

- Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavy, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.
- Dopoledne příjezd do Paříže, prohlídka Eifelovy věže, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, večer odjezd do hotelu, ubytování, večeře, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Po snídani pro klienty s připlaceným výletem do Eurodisneylandu odjezd do zábavního parku Eurodisneyland u Paříže. Celodenní pobyt v parku. Tento celodenní výlet do parku včetně možnosti využívat všechny atrakce na jednodenní vstupenku zajišťujeme za níže uvedený příplatek ! Večer odjezd přes Francii do Německa. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- 4. den : Tranzit Francií a Německem. Odpoledne a večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 15 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), pojištění CK, průvodce, 1 x nocleh v hotelu Premiere Classe - 3-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím,- 2- a 1-lůžkové pokoje za příplatek ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ !

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 40 – 60 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem.   
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140
- 2-lůžkový pokoj/os 180CZK
- 1-lůžkový pokoj/os 720CZK
- snídaně - možná 1 140CZK
- vstupné do Eurodisney - děti do 11 let 1590CZK
- vstupné do Eurodisney - dospělý 1890CZK
- místní poplatky a taxy (vjezdy do center měst, pobytové taxy atd.) - POVINNÝ PŘÍPLATEK 890

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

Recenze hotelu

Autor: 10.10.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj:
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení: Dovolte mi prosím, abych alespoň touto formou poděkoval oběma řidičům autobusů Jirkovi a Milanovi, za ochotu, bezvadně odvedenou práci. Počínali si opravdu profesionálně. V neposlední řadě bych rád poděkoval i panu Pavlovi, našemu „Panu“ průvodci /opravdu s velkým P/ za bezvadný a srozumitelný výklad, kterým nás informoval o pamětihodnostech, které jsme si měli možnost prohlédnout. Ocenili jsme opakovaně jeho hluboké znalosti a srozumitelné podání. Ještě jednou tisíceré díky. S úctou V. K.
Možnosti vyžití 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist