Detail zájezdu

Eurodisneyland s návštěvou Paříže po celý rok - 5-denní se 2 noclehy !


Francie - 0 denní zájezd - Autokarem


Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel
Ubytování vždy hotelu, v pokojích s vlastním příslušenstvím

Stravování:

Snídaně

Program:

- Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavy, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.
- Dopoledne příjezd do Paříže, prohlídka Eifelovy věže, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, večer odjezd do hotelu, ubytování, večeře, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Po snídani pro klienty s připlaceným výletem do Eurodisneylandu odjezd do zábavního parku Eurodisneyland u Paříže. Celodenní pobyt v parku. Tento celodenní výlet do parku včetně možnosti využívat všechny atrakce na jednodenní vstupenku zajišťujeme za níže uvedený příplatek ! Večer návrat do hotelu, večeře, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, nákupní centrum Fórum, večer přejezd metrem a lanovkou na Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní okružní jízda k Eifelově věži. Mezi 22. a 23.hodinou z Paříže odjezd do ČR.Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- 5. den: Tranzit Francií a Německem. Odpoledne a večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 14 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 2 x nocleh v hotelu Premiere Classe ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím ! - za příplatek možno 1- a 2-lůžkové pokoje ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ !, pojištění CK, průvodce

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 2-lůžkový pokoj cena za pokoj,2-lůžkový pokoj/os. 360 CZK 720CZK
- na 1-lůžkový pokoj 1440CZK
- snídaně/os/den ZA 140 KČ - možno 1 AŽ 2 x PO 140 KČ 280CZK
- vstupné do Eurodisneylandu 1890CZK
- vstupné do Eurodisneylandu - děti do 11-ti let 1590CZK
- komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny 140
- místní poplatky a taxy (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.) - POVINNÝ PŘÍPLATEK !: 990 990

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

Recenze hotelu

Autor: 9.5.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj: Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za krásný prožitek z Paříže. Měli jsme velmi hodnou a vzdělanou průvodkyni Jitku, která nás provedla po Paříži. Jeli jsme krásným autobusem a měli hezké spaní v čistém a příjemném hotelu. I počasí jsme měli krásné. Za vše moc děkuji a vaši cestovní kancelář doporučím všem svým známým. M. N.
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení:
Možnosti vyžití 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist