Detail zájezdu

Řím EXPRES - RACIO SLEVY - lux. bus, průvodce. Nejlevněji do Říma a Vatikánu celý rok!


Itálie - 3 denní zájezd - Autokarem
PRVNÍ MOMENT = při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 300,- Kč/os./ ! Tato sleva se odečítá pouze od plné katalogové ceny 3 290,- Kč !!!
Garance nejlepší ceny v ČR A SR !!! Odjezdy z celé ČR !!! SUPER SLEVY !!! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům.


Doprava:

Autokarem

Ubytování:

bez ubytování

Stravování:

Vlastní

Program:

- 1. den: V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.00 z Ostravy, v 5.30 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem nebo Německem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.
- 2. den: Ráno příjezd do Říma: prohlídka Říma: prohlídka Vatikánu /náměstí a chrám Sv. Petra, za příplatek výstup na kupoli - krásný výhled na Řím z výše 132 metrů, dále Vatikánská muzea, Sixtinská kaple a Andělský hrad; romantické náměstí Piazza Navonna, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Večer odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem nebo Německem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !
- 3. den: Pokračování tranzitu Rakouskem nebo Německem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 17 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Termíny a ceny

Datum   základní cena
29.4.2018 3 denní 3 290 >> Rezervovat
6.5.2018 3 denní 3 290 >> Rezervovat

Cena zahrnuje:

- doprava lux. bus (WC, KLIMA, VIDEO), průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- vstupy = platí se individuálně na místě v EURECH cca 80 EURO   
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140
- příplatek za nástupní místo do 390 Kč: Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň - bez příplatku, Hradec Králové: 150,- Kč, České Budějovice a Jihlava-Pávov 230,- Kč, Brno: 290,- Kč, Olomouc: 340,- Kč, Ostrava: 390,- Kč   
- rezervace místa v autobusu za osobu (nepovinné !): 290

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist