Detail zájezdu

Gargáno - Lido del Sole- kemp Stella del Sud


Itálie - 5 denní zájezd - Vlastní
V termínech 11.5.,18.5.,21.5.,25.5.,1.6.,8.6., jsou ceny včetně autobusové dopravy. Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/osobu. Na tyto ceny nelze uplatit sleva za včasnou rezervaci.
Rodi Garganico tvořící vstupní bránu poloostrova je příjemné starobylé městečko se spoustou historických objektů. Bylo založeno v 7. stol. př. n. l. námořníky z Rhodu a v r. 1538 zde byl postaven první kapucínský kostel. Poznáte zde temperament italského jihu, budete mít možnost ochutnat pravou italskou pizzu, navštívit tradiční místní trhy s nabídkou výhodných nákupů výborných domácích sýrů, vína a oliv. Lákavé jsou rovněž návštěvy místních rybáren s nabídkou čerstvých a chutně připravených plodů moře. Rodi Garganico může nabídnout i pravidelné diskotéky a taneční večery, které k letní dovolené neodmyslitelně patří. Asi 30 minut chůze od Rodi Garganico je typické prázdninové letovisko Lido del Sole. Zde Vám nabízíme pobyty v kempu Stella del Sud (Hvězda jihu).


Doprava:

Vlastní

Ubytování:

zařízené stany
Lido del SOLE - kemp STELLA DEL SUD - přímo sousedí s rezidencí ADRIA. Je středně velký a leží bezprostředně u moře, má vlastní písečnou pláž, na kterou je vstup pro hosty kempu bezplatný. Za poplatek je možno pronajmout slunečníky a lehátka. V kempu je recepce, restaurace, pizzerie, bar, obchod s potravinami a bazény. Provoz bazénů je 1. 6.-15. 9. Vstup za poplatek (6. a 9. měs. 2 €, 7. a 8. měs. 3 €, koupací čepice nutná, v ceně vstupu jsou i lehátka u bazénu). K výbavě kempu patří dále tenisové kurty s umělým povrchem (za poplatek) a víceúčelové hřiště (vstup ZDARMA). V kempu jsou vhodné podmínky ke cvičení aerobiku. V blízkosti je aquapark. Sociální zařízení (WC, umývárny a sprchy) jsou na slušné úrovni. Teplá voda ve sprchách je na žetony. V ceně pobytu je 1 žeton na osobu denně.
Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2) pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí.
Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři.
V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování – 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák.
Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).
Ve výbavě stanů není z hygienických důvodů povlečení, tzn. prostěradlo na matrace a povlečení na deku a malý polštář si klienti musí dovést vlastní.

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   stan pro 4 osoby stan pro 3 osoby stan pro 2 osoby stan pro 5-6 osob

Cena zahrnuje:

- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
- Pojištění CK proti úpadku
- poplatek za elektřinu, vodu
- služby stálého delegáta CK
- ubytování v zařízených stanech

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- autobusová doprava   
- Brno 3100CZK
- České Budějovice 3450CZK
- Hradec Králové 3400CZK
- Liberec 3600CZK
- Ostrava 3450CZK
- parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto )   
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   
- závěrečný úklid   
- Praha 3300 
- kauci 1000 Kč (40€)/stan pro klienty cestující vlastní vozidlem (kauce je vratná po předání uklizeného a nepoškozeného stanu).   

Slevy:


- ZDARMA jedno dítě 0–11 let
20 % děti 0–11 let
5 % osoby ZTP
50 % zálohování do 31. 12. 2017 (stany)
35 % zálohování do 28. 2. 2018 (stany)
25 % zálohování do 31. 3. 2018 (stany)

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist