Detail zájezdu

Istrie - Vrsar - kemp Orsera (stany)


Chorvatsko - 10 denní zájezd - Vlastní


Doprava:

Vlastní
Liberec, Praha, Hradec Králové, Ostrava, Zlín, České Budějovice, Brno

Ubytování:

zařízené stany
Poloha Nabízíme Vám pobyty v kempu TURIST, ležícím na okraji městečka Vrsar. Jedná se o kvalitní a velmi dobře vybavený kemp s moderním sociálním zařízením, pěknou restaurací, obchodem se zeleninou, samoobsluhou a recepcí. Hlavní pláž v kempu je betonová s prostory na slunění a upravenými vstupy do vody. V blízkosti našich stanů jsou menší oblázkové pláže. Obuv do vody doporučujeme. V areálu kempu je i vodní tobogán a sportovní areál s hřištěm pro volejbal, košíkovou, tenis a plážový volejbal. Blízkost Vrsaru, Poreče a Limského kanálu skýtá dobré možnosti pro atraktivní výlety do okolí. Na své si přijdou i příznivci cyklistiky, neboť v okolí Vrsaru i na celém západní pobřeží Istrie je dostatek cyklistických stezek a značených cykloturistických tras.
Ubytování Zařízené stany jsou postaveny v polostínu vzrostlých stromů, asi 100 m od moře. Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2) pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí. Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři. V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování – 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák. Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).

Fakultativní služby půjčování sportovních potřeb prohlídky měst Poreče a Vrsaru lodní výlety (panorama 60 HRK, Poreč 60 HRK, fishpiknik 130 HRK, Limský kanál 120 HRK, Pula - amfiteátr 185 HRK, Brijuni 300 HRK,Benátky 495 HRK) fakultativní služby se objednávají a hradí v místě pobytu u delegáta CK

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   stan pro 4 osoby stan pro 3 osoby stan pro 2 osoby stan pro 5-6 osob

Cena zahrnuje:

- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob zahrnuje: ubytování v zařízených stanech, poplatek za elekřinu a vodu
- pojištění proti úpadku
- služby stálého delegáta CK

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- autobusová doprava   
- Brno 2400CZK
- České Budějovice 2750CZK
- Hradec Králové 2700CZK
- Liberec 2900CZK
- Ostrava 2750CZK
- pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let, 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let   
- Praha 2750CZK
- Upozorňujeme, že z důvodu zajištění závěrečného úklidu je nástup na ubytování možný až po 16 hod! ložní prádlo 250,- /os.   
- parkovné v kempu (150 Kč/noc/auto)   
- kauci 1000 Kč (40 €)/stan pro cestující vlastní dopravou (vratná po předání uklizeného a nepoškozeného stanu)   
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   

Slevy:


- Slevy:
ZDARMA jedno dítě 0–11 let
20 % děti 0–11 let
20 % senioři 60+
5 % osoby ZTP
25 % zálohování do 31. 12. 2017
20 % zálohování do 28. 2. 2018
10 % zálohování do 31. 3. 2018

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist