Detail zájezdu

Lido degli Estensi/kemp Mare Pineta ****


Itálie - 5 denní zájezd - Vlastní
V termínech 11.5.,14.5.,18.5.,25.5.,14.9.2018 je cena včetně autobusové dopravy. Na tyto termíny není možné využít slevu za včasnou rezervaci. Pouze sleva na vlastní dopravu 500 Kč/ osobu. Lido degli Estensi je rušné letovisko na břehu Jaderského moře a leží asi 120 km jižně od Benátek a 40 km severně od Ravenny. Je to typické prázdninové letovisko se spoustou obchodů, restaurací, pizzerií, barů a diskoték. Dominuje mu asi 5 km dlouhá, turisticky atraktivní promenáda se spoustou obchodů

Doprava:

Vlastní

Ubytování:

mobilhome
Poloha Severní Itálie - Emilia Romagna je oblast ohraničená na severu ramenem řeky Pád a na jihu letoviskem Rimini. Její pobřežní pás bývá také nazýván „koupalištěm Evropy“ nebo „Holiday nonstop“. Jedná se o turisticky nejrozvinutější část Itálie, kde téměř nepřerušený pás letovisek skýtá zázemí pro odpočinek, sport a zábavu ve dne i v noci.
Lido degli Estensi je rušné letovisko na břehu Jaderského moře a leží asi 120 km jižně od Benátek a 40 km severně od Ravenny. Je to typické prázdninové letovisko se spoustou obchodů, restaurací, pizzerií, barů a diskoték. Dominuje mu asi 5 km dlouhá, turisticky atraktivní promenáda se spoustou obchodů.
Kemp MARE PINETA - je vyhledávaný kemp s veškerým vybavením a velmi výhodnou polohou. Leží na hlavní promenádě, prakticky v centru Lido degli Estensi, navíc přímo u moře! O jeho vybavenosti svědčí čtyři bazény, z nichž jeden má vyznačené plavecké dráhy (vstup do bazénu v období 16. 7.-15. 8. za poplatek cca 1 e, ostatní termíny v ceně pobytu, koupací čepice nutná). V letních měsících se zde organizují různé soutěže, diskotéky a pravidelně probíhá volba MISS. V areálu kempu naleznete dobře vybavené klimatizované fitness centrum, kde probíhají lekce spinningu, prodejnu potravin, restauraci, pizzerii a banku. Sociální zařízení kempu jsou na dobré úrovni. Nabízíme zde pobyty v našich karavanech se stanovou předsíní. Jedná se o starší karavany, které byly před sezónou 2003 kompletně zrenovovány. Pláž je prostorná, tvořená jemným pískem, vhodná pro hry dětí a plážové sporty. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro neplavce. Je určena pro klienty kempu MARE PINETA, kteří si zde za zvýhodněné ceny mohou pronajmout slunečník a plážová lehátka. Pronájem slunečníků a lehátek není podmínkou, na pláži je dostatek místa pro všechny. Zájemcům o občerstvení je k dispozici klasické italské „bagno“ s barem, převlékacími kabinami a sprchami. Upozornění: V celé oblasti Pádské nížiny je při vlhkém počasí možný výskyt létajícího hmyzu, prostředky proti němu doporučujeme.
Ubytování Obytné karavany jsou umístěny do stínu vzrostlých pinií asi 500 m od pláže.
Jedná se o čtyřlůžkové karavany (cca 16-20 m2) s možností přistýlky ve stanové předsíni. Lůžka jsou molitanová s uspořádáním 2+2, vybavená dekami a malými polštářky. Ve stanové předsíni karavanu je kuchyňka, jejíž výbava je shodná s kuchyňkou ve stanech.

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   C1 C2 C3

Vysvětlivky k cenám

C1Mobilhome Max obsazen 4 osobami
C2Mobilhome Max obsazen 3 osobami
C3Mobilhome Max obsazen 2 osobami

Cena zahrnuje:

- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
- Pojištění CK proti úpadku
- poplatek za elektřinu, vodu, plyn
- služby stálého delegáta CK
- ubytování v karavanech

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- autobusová doprava   
- Brno 2600CZK
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   
- České Budějovice 2950CZK
- Hradec Králové 2900CZK
- Liberec 3100CZK
- Ostrava 2950CZK
- kauci 2000 Kč (80€)/mobilhome (vratná po předánání uklizeného a nepoškozeného mobilhomu)   
- Praha 2950CZK
- Zlín 2800CZK
- parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto )   
- mobilhome Cool (starší model s klimatizací) + 1.200,- Kč/mobilhome/7 nocí - mobilhome Cool Lux (nový model s klimatizací) + 2.400,- Kč/mobilhome/7 nocí - mobilhome Cool Lux (nový model s klimatizací) + 2.800,- Kč/mobilhome/11 nocí 1200
- Povinná úhrada za závěrečný úklid: 440,- Kč/mobilhome 440
- Ložní prádlo (fakultativně) 250 Kč/os., ručníky 100 Kč/os.   

Slevy:


- ZDARMA jedno dítě 0–11 let
20 % děti 0–11 let
5 % osoby ZTP
15 % zálohování do 31. 12. 2017
10 % zálohování do 28. 2. 2018
7 % zálohování do 31. 3. 2018

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist