Detail zájezdu

Lisabon – Hotel AS Lisboa ***


Portugalsko - 2 denní zájezd - Letecky
Město sedmi pahorků nad řekou Tejo nabízí své kouzlo na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta, klidných historických uliček. Zároveň je jedním z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z doby mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný vzhled města. Šarmu Lisabonu zkrátka nelze uniknout. Vydejte se tam s námi!
V termínu od 5.5.2016 je ubytování v hotelu hotel VIP Executive Art´s ****


Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel
Hotel nacházející se ve finanční části Lisabonu, cca 5 km od centra města. Autobusová zastávka před hotelem, restaurace a obchody cca 400 m. Hotel disponuje 127 pokoji, restaurací, barem a recepcí s 24 hodinových servisem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, TV, radiem, WiFi, sprchou a fénem. Snídaně formou bufetových stolů.

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. DEN přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma po okolí hotelu, seznámení s městem.
- 2. DEN po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem, kde uvidíte katedrálu Sé, čtvrť Alfama s pevností svatého Jiří, odkud jsou krásné vyhlídky na město). Odpoledne individuální program například k návštěvě jednoho z mnoha muzeí, např. Muzeum Caluste Gulbenkian (sbírky Renoiara, Rubense, Rembrandta). Neměli byste vynechat ani návštěvu výstaviště Expa s největším oceanáriem v Evropě.
- 3. DEN po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního půldenního výletu do Cabo da Roca, Sintry a Estorilu. Odpoledne individuální program.
- 4. DEN po snídaní uložení zavazadel v prostorách hotelu dle pokynů průvodce, individuální program. Po poledni transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Lisabon - Praha včetně všech letištních poplatků • transfer letiště - hotel - letiště • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu • služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů • procházka s českým průvodcem • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- Panoramatický okruh Lisabonem Během okružní jízdy se podíváte jak na starou část centra (nám. Marques de Pombal, náměstí Rossio, exteriéry hradu sv. Jiří, bohémskou čtvrť Bairro Alto, tak i do krásné čtvrti Belém, kde se nachází známý Památník mořeplavců, Belémská věž a nejkrásnější portugalský Jeronýmův klášter. Po přejezdu známého mostu 25.dubna k vyhlídce Ježíše Krista na protějším břehu Lisabonu si můžete vychutnat nádherný pohled na město. A to vše s česky hovořícím průvodcem. 950
- Půldenní výlet na Cabo da Roca, Sintra, Estoril Cabo da Roca je nejzápadnější výběžek evropského kontinentu nacházející se na 140m vysokých útesech. Sintra je bývalé letní sídelní městečko portugalských králů, které se nachází na úpatí malého pohoří Serra da Sintra. Najdete zde krásné letní paláce. Možnost navštívit buď dolní Palacio Nacional nebo horní Palacio Pena. Tento výlet je v doprovodu česky hovořícího průvodce. (minimální počet zájemců pro realizaci: 15) 1300
- komplexní cestovní pojištění 290

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist