Detail zájezdu

Londýn - Hotel Ramada South Ruislip ***


Velká Británie - 1 denní zájezd - Letecky
Londýn, to není jen královna, double deckery a Big Ben, je to hlavně multikulturní město, kde jedna návštěva nestačí

Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel
Hotel Ramada South Ruislip *** oblíbený hotel v západní části Londýna. Stanice metra se nachází přímo u hotelu. Hotel disponuje barem, restaurací a nekuřáckými pokoji. Kontinentální snídaně.

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. DEN po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu, uložení zavazadel dle pokynů průvodce, ubytování v odpoledních hodinách. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park, Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomeneme ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovou EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. Po skončení výletu informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. V podvečer doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.
- 2. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo dopoledne možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí v ceně zájezdu, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. Odpoledne individuální program.
- 3. DEN po snídani individuální program nebo možnost celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem
- 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, příležitost navštívit nákupní centra. Odpoledne transfer na letiště a k večeru odlet zpět do Prahy.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Londýn - Praha včetně všech letištních poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu, služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů, procházka s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí zdarma, povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- Panoramatický okruh Londýnem s českým průvodcem 1000
- Celodenní výlet Oxfort a Windsor s českým průvodcem 2400
- komplexní cestovní pojištění 290

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Londýn  makarska  Paříž  řím  Silvestr  zoo 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist