Detail zájezdu

Makarská riviéra - Živogošče - kemp Dole / stany


Chorvatsko - 4 denní zájezd - Vlastní
V termínech 25.5.,28.5.,1.6.,8.6.,14.9.,21.9. je cena včetně autobusové dopravy. V případě vlastní dopravy je sleva 500 Kč/osobu. Z této ceny nelze odečíst již další slevy.

Doprava:

Vlastní

Ubytování:

zařízené stany
Živogošče 17 km jižně od městečka Makarska, chráněn monumentálním pohořím Biokovo, ukryt do hustého piniového háje, se nachází kemp DOLE. Administrativně přísluší do střediska Živogošč e. Vzdálenost kempu Dole od centra Živogošče je asi 5 km. Pobyt v kempu Dole doporučujeme všem milovníkům krásné, civilizací neporušené přírody, ale také těm, kteří nehledají ruch a shon velkých turistických center a přivítají spíše klid, kvalitní koupání i soukromí v nesčetných romantických lagunách . Místo večerních procházek po rušných promenádách se zde nabízí příjemné posezení s přáteli u dobrého chorvatského vína, uprostřed přírody, za zvuku cikád a vůně levandulí. V areálu kempu se nachází prodejna potravin, restaurace, sociální zařízení a 2 tenisové kurty s umělým povrchem. Hlavní pláž je oblázková. Vstup do moře je pozvolný. Obuv do vody doporučujeme. I nudisté si zde svoji pláž zajisté najdou.
Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2) pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí.
Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři.
V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování – 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák.
Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   stan pro 4 osoby stan pro 3 osoby stan pro 2 osoby stan pro 5-6 osob

Cena zahrnuje:

- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
- Pojištění CK proti úpadku
- poplatek za elektřinu, vodu
- služby stálého delegáta CK
- ubytování ve stanech

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- autobusová doprava   
- Brno 2700CZK
- České Budějovice 3050CZK
- Hradec Králové 3000CZK
- Liberec 3200CZK
- Ostrava 3050CZK
- parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto)   
- pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let, 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let   
- Praha 3050CZK
- závěrečný úklid   
- Zlín 2900CZK
- kauci 1000 Kč (40€)/ stan pro cestující vlastním vozidlem (vratná po předání uklizené a nepoškozené ubytovací jednotky)   
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   

Slevy:


- ZDARMA jedno dítě 0–11 let
20 % děti 0–11 let
5 % osoby ZTP
25 % zálohování do 31. 12. 2017 (stany)
20 % zálohování do 28. 2. 2018 (stany)
10 % zálohování do 31. 3. 2018 (stany)

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist