Detail zájezdu

Na skok do Paříže=nejlevněji do Paříže. Lux. bus, kvalitní hotel, průvodce, po celý rok.


Francie - 4 denní zájezd - Autokarem


Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel

Stravování:

Vlastní

Program:

- Ve 13 hodin odjezd z Nového Boru, ve 14 hodin z Liberce, v 15 hodin z Mladé Boleslavy, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 10.30 z Ostravy, ve 12.00 z Olomouce, ve 13.00 z Brna, ve 14.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.
- Dopoledne příjezd do Paříže, Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, večer odjezd do hotelu, ubytování, večeře, nocleh /2-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, nábřeží Bukinistů, Samaritaine /volno, relax, nákupy a možnost výhledu na Paříž z terasy obchodního domu na střeše/, nákupní centrum Fórum, ulice Saint Denis, Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní okružní jízda přes Champs Elysées k Eifelově věži. Mezi 22. a 23. hodinou z Paříže odjezd do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Tranzit Francií a Německem do ČR. Odpoledne a večer příjezd do nástupních míst v ČR.

Termíny a ceny

Datum   základní cena
25.10.2019 4 denní 1 990 >> Rezervovat
27.10.2019 4 denní 1 990 >> Rezervovat

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x nocleh v hotelu Premiere Classe - 3-lůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím - 1- a 2-lůžkové pokoje za příplatek !- NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ !, průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 2-lůžkový pokoj za osobu a pobyt 180CZK
- snídaně / den 140CZK
- 1-lůžkový pokoj/os. 720CZK
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140
- místní poplatky a taxy/os. (vjezdy-vstupy do center mest, taxy atd.) - POVINNÝ PRÍPLATEK: 990 CZK 990

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

Recenze hotelu

Autor: 10.10.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj:
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení: Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za krásný zájezd do Paříže ve dnech 28.9. - 2.10.11. I když sem s vaší CK jela poprvé a nevěděla sem co mě čeká, takže sem byla trochu nesvá, vše bylo nad očekávání. Průvodce byl opravdu super, snažil se nám ukázat co nejvíce v tom krátkém čase a pečlivě se nám věnoval. Řidiči zaslouží velkou chválu, byli skutečně profíci, já bych neujela v provozu Paříže ani metr. Byli po celou dobu ochotní a příjemní a z cesty sem měla pocit bezpečí. Celkový dojem na velkou jedničku s hvězdičkou. Příští rok bych s Vámi moc ráda absolvovala zájezd do Říma.Doufám, že se vše zadaří a budu moci být opět vaší spokojenou klientkou.Ještě jednou díky a přeji Vaší CK jen spoustu spokojených klientů
Možnosti vyžití
Autor: 9.5.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj: Dobrý den, Velikonoce jsme s dcerou strávily na Vašem minizájezdu v Paříži. Když moje dcera zájezd objevila, musím říci, že jsem byla velmi skeptická a nebýt jejího nadšení ani by mne nenapadlo se přihlásit. Zájezd byl ale velmi povedený, zejména zásluhou paní Heleny K. a počasí. Takoví průvodci zkrátka zájezd „udělají“. Vědomosti, oprganizační schopnosti a vše potřebné. Poděkujte naším jménem paní Karlové, prosím. S pozdravem Pavla N.
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení:
Možnosti vyžití
Autor: 9.5.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj: Dobrý den, slušelo by se pokračovat alespoň v pozdravu ve francoužštině, kterou jste nám vtloukala do hlavy během báječných a tak neuvěřitelně rychle uběhnuvších šesti dní, které jsme s Vámi měli možnost prožít při našem zájezdu. Zasvěcení již jistě vědí, že chceme tímto ještě jednou poděkovat naší opravdu skvělé a na min 110% pracující průvodkyni paní Lídě P., s níž jsme měli to štěstí poznávat Paříž a další města na naší cestě. Byla jste prostě skvělá, a chtěli bychom, aby se to dozvěděli všichni, i s tím rizikem, že nám pak budou třeba závidět... Nebývá úplnou samozřejmostí, že průvodce se klientům věnuje vždy a všude, a to jak jsme již napsali opravdu na plný výkon. Proto si velmi vážíme toho, že jsme Vás poznali a měli to potěšení absolvovat s Vámi výše zmíněnou "Paříž". Ještě jednou DĚKUJEME a doufáme, že tyto řádky si přečtou i ostatní "cestovatelé", kteří se rozhodují s kým a kam jet. Počítáme také s tím, že tento mailík se dostane do rukou vašim zaměstnavatelům, a ev. si povšimnou že jste opravdu jednička ve svém oboru ! (Předpokládáme ovšem, že je to veskrze známá věc) Ještě na závěr poděkování pánům řidičům Janu a Martinu S. za bezvadné služby a přání mnoha šťastných kilometrů a spokojených klientů ! Dovolujeme si napsat ( snad můžeme hovořit za všechny klienty zmíněného zájezdu) DĚKUJEME a přejeme hodně dalších takto nadšených zákazníků jak cestovce, tak i dopravcům !
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení:
Možnosti vyžití 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist