Detail zájezdu

Na skok do Říma a Vatikánu - luxusní bus, kvalitní hotel se snídaní nebo polopenzí, průvodce.


Itálie - 4 denní zájezd - Autokarem
PRVNÍ MOMENT = při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,-Kč dva měsíce 300,-Kč !

Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel

Stravování:

Polopenze

Program:

- V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.00 z Ostravy, v 5.30 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.
- Ráno příjezd do Říma: zahájení dvoudenní prohlídky Říma: prohlídka Vatikánu /náměstí a chrám Sv. Petra, výstup na kupoli - krásný výhled na Řím z výše 132 metrů, dále prohlídka Vatikánských muzeí a Sixtinské kaple; Andělský hrad, romantický podvečer na Piazza Navonna, krátké osobní volno. Večer odjezd do hotelu, večeře, nocleh /2-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !
- Po snídani odjezd do centra Říma - pokračování prohlídky: Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, chrám Santa Maria in Cosmedin s ústy pravdy, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum a další památky. Večer krátké osobní volno v centru Říma. Večer odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !
- Pokračování tranzitu Rakouskem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR.

Termíny a ceny

Datum   základní cena
25.10.2019 4 denní 3 990 >> Rezervovat
27.10.2019 4 denní 3 990 >> Rezervovat

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x nocleh se snídaní v hotelu MINIMÁLNĚ 3* - pokoje s vlastním příslušenstvím !!!, průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- vstupy-platí se individuálně až na místě !!! 50 EUR 50EUR
- 1-lůžkový pokoj/os 690
- komplexní pojištění včetně STORNA od České pojišťovny 140
- 1 x večeře servírovaná 190

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist