Detail zájezdu

Na skok do Říma, Vatikánu a Neapole - novinka - lux. bus, hotel 3* se snídaní


Itálie - 2 denní zájezd - Autokarem
PRVNÍ MOMENT = při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 300,- Kč/os./ !

Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. den: V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.00 z Ostravy, v 5.30 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.
- 2. den: Dopoledne příjezd do Říma, celý den prohlídka věčného města: Vatikán /chrám Sv. Petra, Muzea, Sixtinská kaple/, Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /2-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !
- 3. den: Po snídani odjezd do Neapole – prohlídka historického centra s průvodcem: pevnost Castel Nuovo, obchodní pasáže Galeria Umberto, divadlo San Carlo, náměstí Piazza Plebiscito, Pantheon, královský palác Palazzo Reale, romantická čtvrť Santa Lucia s pevností Castel dell´Ovo, odpoledne volno v centru Neapole - možnost individuální vyjížďky na blízké ostrovy Capri, Ischia nebo Procida! Večer možnost posezení v kavárnách či mnoha restauracích a originálních italských pizzeriích. Večer odjezd z Neapole, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Neapoli !
- 4. den: Pokračování tranzitu Rakouskem do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 19 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x nocleh v hotelu MINIMÁLNĚ 3* ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !, 1 x snídaně servírovaná, pojištění CK, průvodce

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- Doporučené kapesné: 60 - 80 Euro - Na vstupy, drobné suvenýry a na zastávky na odpočivadlech při průjezdech Rakouskem   
- na 1-lůžkový pokoj 690CZK
- Vstupy: Kupole Sv. Petr cca 5-8 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě cca 2-4 EURO, trajekty na každý ostrov: cca 15-20 EURO ..   
- Za příplatek možnost individuálního lodního výletu na ostrov Capri, Ischia nebo Procida! - za cca 30 - 60 EURO   
- 1 X večeře servírovaná 190
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist