Detail zájezdu

PAŘÍŽ EXKLUSIVE ! - 4 dny ve Francii a také Lucembursko -SUPERLAST JEN 3.499,- Kč A TAXY !!!


Francie - 5 denní zájezd - Autokarem


Doprava:

Autokarem
V 16.30 hodin odjezd z Nového Boru, v 17.30 hodin Liberce, v 18.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 19.30 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 17.30 z Hradce Králové, z Plzně ve 21.00, ve 13.30 z Ostravy, v 15.00 z Olomouce, v 16.30 z Brna, v 17.45. z Jihlavy-Pávova

Ubytování:

hotel
3 x nocleh v hotelu Premiere Classe ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, - 2- a 1-lůžkové pokoje za příplatek ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. den: V 16.30 hodin odjezd z Nového Boru, v 17.30 hodin Liberce, v 18.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 19.30 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 17.30 z Hradce Králové, z Plzně ve 21.00, ve 13.30 z Ostravy, v 15.00 z Olomouce, v 16.30 z Brna, v 17.45. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Lucemburska.
- 2. den: V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburska. Prohlídka – Adolfův most, historická budova Spořitelny, Ústavní náměstí, katedrála Notre Dame s hrobem českého krále Jana Lucemburského, Hradební vyhlídková cesta, Dolní město Grund, dále Velkovévodský palác, centrum města, tržiště, volno. V poledních hodinách odjezd do Francie. Odpoledne prohlídka Remeše - katedrála, šampaňské sklepy firmy MUMM (dodává svůj šampus pro oslavy vítězství na FORMULI F 1 i na další sportovní vrcholné akce !) s ochutnávkou. V podvečer odjezd do Paříže, ubytování, dle možností večeře v okolí hotelu dle rady průvodce, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.
- 3. den: Po snídani odjezd do centra Paříže na prohlídky: Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !
- 4. den: Po snídani odjezd na prohlídku bývalého letního královského sídla - zámku Fontainebleau /známá Galerie Františka I., Míčovna, kaple a další interiéry/ se zahradami, volno na individuální prohlídku centra města s pěšími zónami a stylovými kavárnami, v poledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles /známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry/. Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách osobní volno ve Versailles s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !
- 5. den: Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní okružní jízda na náměstí Trocadero s výhledem na Eifelovu věž. Mezi 22. a 23. hodinou z Paříže odjezd do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !
- 6. den: Tranzit Francií a Německem. do ČR. V poledne až večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 15 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO). V cene dopravy již i všechny poplatky vcetne zahranicních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!!, pojištení CK, pruvodce, 3 x nocleh v hotelu Premiere Classe ve 3-lužkových pokojích s vlastním príslušenstvím, - 2- a 1-lužkové pokoje za príplatek ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLECNÝMI NA CHODBE !

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 2-lůžkový pokoj / osobu 490CZK
- možno celkem až 3 x v hotelu snídaně 420CZK
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140CZK
- místní poplatky a taxy/os. (vjezdy-vstupy do center mest, taxy atd.) - POVINNÝ PRÍPLATEK 990CZK
- Doporučené kapesné: 70 – 100 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: Versailles zámek cca 11-14 EURO a zahrady cca až 10 EURO, Fontainebleau cca 12 EURO, Eifelova věž cca 12 - 17 EURO, loď cca 12 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 6 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca 12 EURO, Pantheon 12 EURO – ZDARMA pro mladé z EU až do 25 let včetně. 100EUR
- 1-lůžkový pokoj/os 1960

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.

Recenze hotelu

Autor: 9.5.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj: Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za krásný zájezd "Paříž- speciál", určitě mohu všem doporučit. Také bych chtěla poděkovat za profesionální, lidský a příjemný přístup paní Lídy, která nás na cestách provázela. I díky ní měla Paříž větší kouzlo. Také děkuji Mirkovi a Mirkovi, kteří nás bezpečně dovezli tam a zase domů.
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení:
Možnosti vyžití
Autor: 9.5.2011
Celkové hodnocení:
Pokoj: Vážený pane majiteli CK, dnes jsou to právě 2 týdny, kdy jsme se s kolegyní vydaly prostřednictvím Vaší CK do Velikonoční Paříže. Dovolte, abych Vám vyjádřila naše velké poděkování za vzorně připravený zájezd. Cestuji poměrně často a mohu srovnávat. Zájezd byl krásný nejen díky skutečně letnímu počasí, ale hlavně díky kvalitní, zodpovědné a profesionální práci p. průvodkyně Lídy P. Ke spokojenosti všech přispěli i Vaši dva řidiči - Mírové. Děkuji ještě jednou a i když to byl zájezd v režimu "super last minute", kdy jsme nevěděly, s kým pojedeme, obavy byly naprosto zbytečné. Hodně spokojených zákazníků, osobní pohodu a dobré zdraví Vám přejí Jiřina K. a Lidmila S.
Strava:
Vybavení hotelu:
Personál:
Pláž a moře:
Doporučení:
Možnosti vyžití 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist