Detail zájezdu

Paříž - prodloužené letecké víkendy


Francie - 3 denní zájezd - Letecky


Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. den: odlet z Prahy do Paříže. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Élysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským obeliskem, malebným náměstím Vendome, vedle Garnierovy opery a největšího muzea na světě – Louvru, okolo budovy novorenesanční radnice Hotel de la Ville až na východ města do míst původní středověké pevnosti Bastilly. Na levém břehu Seiny uvidíte kouzelné Lucemburské zahrady a okolí majestátního Pantheonu, pojede podél jednoho z nejstarších kostelů vPaříži St. Germain- des-Pres, návrat zpět k Seině, na závěr okružní jízdy zastávka uTrocadera s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž. Přejezd do hotelu a ubytování, kratší odpočinek a info schůzka sprůvodcem v recepci hotelu. Večerní program v okolí Eiffelovy věže – individuálně možnost vyjet až do 3. patra výtahem. Pro zájemce plavba lodí po Seině (cca 1 hod.) – krásný pohled z řeky na historické budovy a monumenty na obou březích. Návrat zpět do hotelu v pozdních večerních hodinách – metrem, nocleh. Poznámka: v případě posunu charterového letu bude okružní jízda realizována následující den dopoledne.
- 2. den: po snídani pěší procházka s prohlídkou staré části Paříže, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotické architektury St. Chapelle (prohlídka individuálně), procházka k překrásné novorenesanční budově radnice (původně vystavěné italským mistrem zvaným Bocador). Přes centrum Paříže do míst, která byla v 70. letech kompletně přebudována. Odpoledne individuální volno, možnost návštěvy některých muzeí či galerií v centru města (např. impresionistů v Musée d´Orsay či klasických sbírek umění ukrytých v Louvru a mnoho dalších – doporučí průvodce v místě). Navečer společná prohlídka pitoreskní čtvrti Montmartru s náměstím malířů Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohledem na celou Paříž. Návrat do hotelu metrem, nocleh.
- 3. den: po snídani možnost individuálního výletu do Versailles, možnost prohlídky zámku se slavnou zrcadlovou galerií, zahrad – chlouby francouzského zahradního umění; indiv. výlet do Disneylandu, individuální volno v Paříži nebo další společný program s průvodcem. Nocleh.
- 4. den: po snídani indiv. volno do setkání v hodinu určenou průvodcem na recepci hotelu – transfer na letiště, odlet do Prahy – přílet do Prahy v pozdních večerních hodinách. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- leteckou přepravu Praha–Paříž–Praha • transfer letiště–hotel–letiště • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní • služby průvodce CK • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- komplexní pojištění   
- 1lůžkový pokoj 2990
- projížďka lodí po Seině 200
- Povinné příplatky: jízdné místní dopravou. Poznámka: u fakultativních akcí za příplatek je nutná rezervace v CK. děti do 17 let zpravidla mají vstupy do památek zdarma, více informací na www jednotlivých muzeí, galerií a hist. objektů   
- návštěva kabaretu Moulin Rouge. v ceně kabaretu je vstupné na večerní show a půl láhve šampaňského 3490

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist