Detail zájezdu

PAŘÍŽ SILVESTR SPECIÁL - bohatý silvestrovský program se 3 noclehy


Francie - 6 denní zájezd - Letecky
Paříž SILVESTR SPECIÁL Nejznámější ŠAMPAŇSKÉ MUMM PRO NOVOROČNÍ PŘÍPITEK SI VYBERETE A ZAKOUPÍTE PŘÍMO U VÝROBCE SAMI !!! ! 4 dny ve Francii + Lucembursko ! Vítáme rok 2018 v Paříži ! Paříž, Remeš, Fontainebleau, Versailles a Lucembursko ! Možnost slevy první moment už při zakoupení zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem !

Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel

Stravování:

Plná penze

Program:

- 27.12. /pondělí/: V 16.30 hodin odjezd z Nového Boru, v 17.30 hodin Liberce, v 18.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 19.30 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 17.30 z Hradce Králové, z Plzně ve 21.00, ve 13.30 z Ostravy, v 15.00 z Olomouce, v 16.30 z Brna, v 17.45. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Lucemburska.
- 28. 12. /úterý/: V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburska. Prohlídka – Adolfův most, historická budova Spořitelny, Ústavní náměstí, katedrála Notre Dame s hrobem českého krále Jana Lucemburského, Hradební vyhlídková cesta, Dolní město Grund, dále Velkovévodský palác, centrum města, tržiště, volno. V poledních hodinách odjezd do Francie. Odpoledne prohlídka Remeše - katedrála, za příplatek šampaňské sklepy firmy MUMM s ochutnávkou. (Dodává svůj šampus pro oslavy vítězství na FORMULI F 1 i na další sportovní vrcholné akce !). Možnost nákupu nejznámějšího šampaňského i pro novoroční přípitek v Paříži za nejlepší cenu přímo u výrobce (cca 25 EURO za láhev 0,75 litru !). V podvečer odjezd do Paříže na ubytování do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.
- 29. 12. /středa/: Po snídani odjezd do centra Paříže na prohlídky: Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, večer odjezd do hotelu, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !
- 30. 12. /čtvrtek/: Po snídani odjezd na prohlídku bývalého letního královského sídla - zámku Fontainebleau /známá Galerie Františka I., Míčovna, kaple a další interiéry/ se zahradami, volno na individuální prohlídku centra města s pěšími zónami a stylovými kavárnami, v poledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles /známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry/. Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách krátké osobní volno ve Versailles. Večer návrat do hotelu, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !
- 31. 12. Silvestr /pátek/: Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, účast na Silvestrovské oslavě a novoroční přípitek na Champs Elyseés nebo u Eifelovy věže v bezprostředním kontaktu s milióny návštěvníků Paříže z celého světa do časných ranních hodin ! Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- 1. 1. Nový rok /sobota - svátek/: Mezí 2. a 3. hodinou ranní odjezd z Paříže. Tranzit Francií a Německem do ČR.. Ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 19 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Fakultativní výlety:

- Doporučené kapesné: 80 – 120 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: Versailles zámek cca 11-14 EURO, Fontainebleau cca 10 EURO, Eifelova věž cca 11 - 15 EURO, loď cca 10 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 6 EURO, Louvre a Museé d´Orsay cca po 10 EURO, Pantheon cca 10 EURO, výtah La Defense cca 10 EURO.

Termíny a ceny

Datum   C1
27.12.2017 6 denní 3 390 >> Rezervovat

Vysvětlivky k cenám

C1dospělá osoba ve 2 lůžkovém pokoji

Cena zahrnuje:

- 3 x nocleh v hotelu Premiere Classe, 3-lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím, 1- a 2-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ !, doprava lux. bus (video, klima, WC), pojištění CK, průvodce

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 1-lůžkový pokoj 1960CZK
- stravování-kontinentální snídaně: možno celkem až 3 x v hotelu 420CZK
- Příplatek na prohlídku šampaňských sklepů u firmy MUMM s ochutnávkou 380CZK
- dvoulůžkový pokoj za osobu 490
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140
- místní poplatky a taxy (vjezdy do center měst, pobytové taxy atd.) - POVINNÝ PŘÍPLATEK 990

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Londýn  makarska  Paříž  řím  Silvestr  zoo 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist