Detail zájezdu

poloostrov Pelješac - Orebič - kemp Perna


Chorvatsko - 0 denní zájezd - Vlastní
V termínech 25.5.,1.6., je cena včetně autobusové dopravy. Z této ceny již nelze uplatnit žádné další slevy, pouze slevu při vlastní dopravě 500 Kč/osobu.
Turistický komplex PERNA*** - Je položen asi 4 km od městečka Orebič a skládá se z kempu PERNA***, bungalovů a hotelu KOMODOR. Přímo ve středisku začíná rozsáhlá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Z pláže se naskýtá nádherný pohled na město Korčula. V areálu se nachází recepce, samoobsluha, restaurace a bar (taneční večery – 7. a 8. měsíc). V kempu je kvalitní sociální zařízení. Pro sportovní vyžití slouží hřiště pro beachvolejbal, basketbal a půjčovna sportovních potřeb. Místo doporučujeme všem zájemcům o klidnou a pohodovou dovolenou „na konci světa“, v krásné přírodě a u nejčistšího moře v Chorvatsku.


Doprava:

Vlastní
Liberec, Praha, Hradec Králové, Ostrava, Zlín, České Budějovice, Brno

Ubytování:

zařízené stany
Poloostrov PELJEŠAC je po Istrii druhý největší poloostrov na Jadranu. Leží v blízkosti starobylého Dubrovníku a přísluší do Neretvansko-Dubrovnické županije, nejjižnější správní oblasti Chorvatska. Je 65 km dlouhý a pouze 3-7 km široký. S pevninou je spojen úzkou šíjí u městečka Ston. Spojení je možné též trajektem Ploče-Trpanj. Ve vnitrozemí se pěstuje především vinná réva, v jihozáp. části se daří citrusům. Nejvyšším vrcholem je Sv. Ilja (961 m n.m.). V průlivu u Malého Stonu se chovají ústřice a slávky jedlé. Oblast nabízí stabilní počasí a krásné oblázkové pláže. Orebič je malebné historické městečko ve scenérii stoletých pinií, palem, oleandrů a kaktusů. Od severních větrů jej chrání mohutné pohoří. Orebič je znám jako domov mořeplavců, kteří zde od 13. stol. stavěli krásné kamenné domy. Příznivé proudy v Pelješackém kanálu, oddělujícího Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování. Místo má bohatou flóru a jeho okolí nabízí spoustu možností na pěkné procházky a výlety.
Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2) pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí.
Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři.
V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování – 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák.
Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).
Turistický komplex PERNA - bungalovy a zařízené stany. Komplex Perna je položen asi 4 km od městečka Orebič. Skládá se z kempu PERNA a bungalovů Komodor. Přímo ve středisku Perna začíná rozsáhlá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Z pláže se naskýtá nádherný pohled na město Korčula. V areálu se nachází recepce, samoobsluha, restaurace a bar (taneční večery - 7. a 8. měsíc). V kempu je starší sociální zařízení. Pro sportovní vyžití slouží hřiště pro plážový volejbal, košíkovou a půjčovna sportovních potřeb. Kemp má moderní sociální zařízení. Místo doporučujeme všem zájemcům o klidnou a pohodovou dovolenou - „na konci světa“, v krásné přírodě a u nejčistšího moře v Chorvatsku.

Stravování:

Vlastní

Termíny a ceny

Datum   stan pro 4 osoby stan pro 3 osoby stan pro 2 osoby stan pro 5-6 osob

Cena zahrnuje:

- Cena za 1 osobu dle počtu platících osob
- Pojištění CK proti úpadku
- poplatek za elektřinu, vodu, plyn
- služby stálého delegáta CK
- ubytování v zařízených stanech

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- autobusová doprava   
- Brno 2900CZK
- České Budějovice 3250CZK
- Hradec Králové 3200CZK
- Liberec 3400CZK
- Ostrava 3250CZK
- parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto )   
- pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os.od 18 let , 30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let   
- Praha 3250CZK
- KOMPLEXNÍ POJIŠTĚNÍ - úraz- zavazadla- odpovědnost za škodu- storno zájezdu. Cena za osobu a pobyt do 24 dní 390 Kč (pro děti do 12 let 195 Kč)   
- závěrečný úklid při pobytu ve stanech   
- Zlín 3100CZK
- kauci 1000 Kč (40€)/stan pro cestující vlastní dopravou (vratná po předání uklizeného a nepoškozeného stanu)   

Slevy:


- ZDARMA jedno dítě 0–11 let
20 % děti 0–11 let
5 % osoby ZTP
25 % zálohování do 31. 12. 2017
20 % zálohování do 29. 2. 2018
10 % zálohování do 31. 3. 2018

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist