Detail zájezdu

Porto – hotel HF Ipanema Park *****


Portugalsko - 2 denní zájezd - Letecky
Druhé největší a velmi moderní portugalské město, nedaleko břehu Atlantského oceánu. Toto starobylé město je někdy také nazýváno Oporto. Historické centrum Porta - Ribeira bylo v roce 1996 přidáno na seznam světových památek UNESCO a je specifické tím, že se zde nachází mnoho památek. Je zde mix památek od předních světových architektů z minulosti až po současnost a fantastické barokní řezby - to vše je umístěno u velké řeky Duoro. K hlavní atrakci patří například kostel Sao Francisco ze 14. století a také místní sklepy s nabídkou portského vína.

Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel
Hotel je umístěn mezi řekou a centrem městem. Ccca 5 minut chůze od hotelu je vzdáleno Serralves Foundation, k řece se dostanete procházkou přes Foz do Douro nebo skrz Pargue da Cidade. Veřejná doprava je přímo u hotelu. K vybavení hotelu patří fitness, masáže, WiFi zdarma ve společenských místnostech, restaurace a na pokojích, krytý bazén. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem ( za poplatek), fénem, vanou nebo sprchou a WC, satelitní TV, klimatizací, minibarem, fénem a WIFi. Snídaně formou bufetových stolů.

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. DEN přílet do Porta, transfer do hotelu a ubytování v hotelu. Individuální program, možná návštěva restaurace na večeři.
- 2. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní panoramatický okruh městem s možností ochutnávky portských vín s česky hovořícím průvodcem.
- 3. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Bragy / Bom Jesusu a Guimarase s česky hovořícím průvodcem.
- 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Porto - Praha včetně všech letištních poplatků • transfer letiště - hotel - letiště • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu • služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- A) Panoramatický okruh městem s ochutnávkou portského vína Během tohoto výletu se seznámíme s většinou památek tzv.“ Hlavního města severu“ – čtvrtí Ribeira (UNESCO), barokní zvonicí kostela Dos Clérigos, katedrálou Terreiro da Sé a dalšími. Během okruhu uvidíte dva mosty navžené G. Eiffelem a pochopitelně ochutnáte místní portské víno. Výlet je doprovázen českým průvodcem. 1150
- B) Celodenní výlet Braga / Bom Jesus a Guimaraes Během tohoto výletu poznáme nejstarší město Portugalska Bragu s národním parkem Bom Jesus. Mezi nejznámější památky Bragy, kterému vládli Římané, Vizigóti i muslimové, patří zcela jistě katedrála Sé, klášter Tibaes či palác Biscainho. K obědu doporučujeme ochutnat místní specialitu rybu „bacalhau“. Součástí tohoto výletu je návštěva kolébky portugalského národa, města Guimaraes, jehož středověké uličky vybízejí k procházce. Výlet je doprovázen českým průvodcem. 1300
- komplexní cestovní pojištění 290

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist