Detail zájezdu

Přitažlivé Holandsko a romantická Belgie - SUPER SLEVA 42 % - jen 4.990,- Kč !


Belgie - 5 denní zájezd - Autokarem
Na začátku letních prázdnin i na začátku podzimu Vás zveme do zajímavého Holandska i do největších belgických měst - zveme Vás do nejznámějších míst této nejníže položené země i do sousední romantické země Belgie ! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!! V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!!

Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel **

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. den: V 20 hodin odjezd z Nového Boru, ve 20.45 hodin z Liberce, ve 21.30 hodin z Mladé Boleslavi, z Prahy ve 23 hodin, z Plzně v 0.30 /2. den/, v 17 hodin z Ostravy, v 18.30 hodin z Olomouce, ve 20 hodin z Brna, v 21.15 z Jihlavy-Pávova, případně dalších nástupních míst. Tranzit Německem.
- 2. den: Ráno příjezd do Kolína nad Rýnem - prohlídka centra města s proslulou katedrálou – gotickým dómem. Před polednem odjezd do Belgie, prohlídka města Liege – obloukový most, nám. Sv. Lamberta, Biskupský palác /největší světská gotická stavba na světě/, odpoledne prohlídka města Leuven (Lovaň) – náměstí Grote Markt, Radnice, katedrála Sv. Petra, v podvečer odjezd na ubytování do hotelu, ubytování, nocleh
- 3. den: Po snídani odjezd do historického Gentu , prohlídka - kostel sv. Michala, katedrála Sv. Bavona, hraběcí hrad Gravensteen, Radnice, dále přejezd do nejhezčího belgického města Bruggy – náměstí Grote Markt s tržnicí, Radnice, prohlídka s možností projížďky lodí po městských kanálech, odpoledne odjezd na pobřeží Severního moře do letoviska Blankenberge, prohlídka centra a pobřežní promenády s molem, večer návrat do hotelu, nocleh.
- 4. den: Po snídani odjezd do belgického hlavního města Bruselu , prohlídka Atomia a starého centra města – Grote Markt, Radnice, čurající chlapeček, katedrála Sv. Michala, Parlament, Královský palác. V poledních hodinách odjezd do přístavního města Antverpy, prohlídka přístavu a historického jádra – hrad Steen, Radnice, katedrála P.Marie, Grote Markt, obchodní třída Meir, královský palác, Rubensův dům, v podvečer odjezd do Frankfurtu nad Mohanem na krátkou prohlídku města – historické centrum s dómem sv. Bartoloměje, nám. Römersberg s radničními domy. Noční tranzit do ČR.
- 5. den: V poledních hodinách příjezd do Nového Boru a ostatních nástupních míst v ČR. (návrat do Prahy cca do 14 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst).!

Termíny a ceny

Datum   C1
4.7.2018 5 denní 4 900 >> Rezervovat
26.9.2018 5 denní 4 990 >> Rezervovat

Vysvětlivky k cenám

C1dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji

Cena zahrnuje:

- DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO). V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!!, 2 x nocleh se snídaněmi v hotelu min. 2* , (1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !), pojištění CK, průvodce.

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 1-lůžkový pokoj 990CZK
- komplexní pojištění od České pojišťovny 140
- Doporučené kapesné:! 60 – 90 EURO na vstupy a drobné suvenýry a na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem.   
- projížďka loďí v Amsterodamu 350

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist