Detail zájezdu

Řím – Hotel Blu Roma ****


Itálie - 2 denní zájezd - Letecky
speciální nabídka leteckého eurovíkendu do Říma téměř 3 000 let historie, slavné antické památky od Kolosea po Forum Romanum, starověká architektura, skvělé galerie a muzea

Doprava:

Letecky

Ubytování:

hotel
Hotel Blu Roma NNNN oblíbený hotel z hotelového řetězce Best Western ležící ve čtvrti Tiburtina, cca 15 minut od centra města. Pokoje vybavené satelitní TV, klimatizací, minibarem, fénem a WiFi. Snídaně formou bufetu.

Stravování:

Snídaně

Program:

- 1. DEN přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry: bazilika San Giovanni in Laterano, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Circus Maximus, Benátské náměstí…). Večer možnost večeře v krásné čtvrti Trastevere (Zátibeří), plné taveren a barů.
- 2. DEN po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program. Doporučujeme návštěvu Vatikánu – baziliky svatého Petra a Vatikánských muzeí, dále prohlídku obzvláště krásného Andělského hradu, náměstí Campo dei Fiori a Piazza Navona. Zapomenout nesmíte ani na prohlídku nejzachovalejšího bývalého antického chrámu – Pantheonu.
- 3. DEN po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem v ceně zájezdu. Odpoledne můžete strávit příjemnou procházkou po krásných místech, kam běžně turisté nechodí. Projdete si různá římská zákoutí, kde poznáte Řím zase úplně z jiné stránky. Tak, jak ho znají místní, a užijtete si ten klid, pohodu a k tomu i krásné vyhlídky na město. Odpoledne individuální volno k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u Fontány di Trevi nebo v oblasti Španělských schodů.
- 4. DEN po snídani check-out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, respektive možnost dopoledního fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem - návštěva městeček Castel Gandolfo (letní sídlo papeže, výhled na kráterové jezero Lago Albano) a Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Změna programu vyhrazena.

Termíny a ceny

Datum   základní cena

Cena zahrnuje:

- letenku Praha - Řím - Praha včetně všech letištních poplatků, transfer letiště - hotel - letiště, 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu, služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů, procházka Římem s českým průvodcem zdarma, povinné smluvní pojištění CK proti úpadku,

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- Panoramatický okruh Římem s českým průvodcem 950
- Polodenní výlet do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem 950
- komplexní cestovní pojištění 290
- příplatek za jednolůžkový pokoj 3840

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Athény  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Istanbul  kalábrie  Londýn  makarska  Paříž  řím  Sicílie  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist