Detail zájezdu

Silvestr v Paříži a 2 zámky-Vítáme rok 2018 pod Eifelovou věží ! Bezva Silvestr.


Francie - 5 denní zájezd - Autokarem
Garance nejlepší ceny v ČR A SR !!! Opakujeme oblíbený zájezd z minulých let. Na přelomu roku poznáte Paříž i královské zámky v jejím okolí ! Po celé tři dny budete nasávat atmosféru Silvestrovské Paříže na nejznámějších místech tohoto romantického města nad Seinou i v okolí Paříže na krásných zámcích ! UBYTOVÁNÍ V HOTELU PREMIERE CLASSE = POKOJE S VLASTNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM ! (NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 SE SPOLEČNÝMI WC A SPRCHAMI NA CHODBĚ!) První moment=při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč /2 měsíce 300,- Kč/ ! Tato sleva se odečítá pouze od plné katalgové ceny 4.290,- Kč.

Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel

Stravování:

Snídaně

Program:

- Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavy, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Francie.
- Dopoledne příjezd do Paříže, Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elyseés, náměstí Svornosti , Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, večer odjezd do hotelu, ubytování, večeře /švédské stoly!/, nocleh /2-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Po snídani odjezd na prohlídku bývalého letního královského sídla - zámku Fontainebleau /známá Galerie Františka I., Míčovna, kaple a dalších interiéry/ se zahradami, volno na individuální prohlídku centra města s pěšími zónami a stylovými kavárnami, v poledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles /známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry/. Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách krátké osobní volno ve Versailles. Večer návrat do hotelu. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, dále přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, Lucemburské zahrady, Senát, Latinská čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, nábřeží Bukinistů, Samaritaine /volno, relax, nákupy a možnost výhledu na Paříž z terasy na střeše/, nákupní centrum Forum, ulice Saint Denis, Montmartre, bazilika Sacre Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, účast na Silvestrovské oslavě a novoroční přípitek na Champs Elyseés nebo u Eifelovy věže v bezprostředním kontaktu s milióny návštěvníků Paříže z celého světa do časných ranních hodin ! Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži !
- Mezi 2. a 3. hodinou odjezd z Paříže.Tranzit Francií a Německem do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do Prahy, Nového Boru a dalších míst v ČR.

Termíny a ceny

Datum   dospělý

Cena zahrnuje:

- 2 x nocleh v hotelu Premiere Classe, 3-lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím, 1- a 2-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK ! - NEPOUŽÍVÁME HOTELY FORMULE F 1 S WC A SPRCHAMI SPOLEČNÝMI NA CHODBĚ !, doprava lux. bus (video, klima, WC), pojištění CK, průvodce

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140CZK
- 1-lůžkový pokoj 1440CZK
- 2-lůžkový pokoj 720
- 2 x snídaně 280
- vstupy-platí se individuálně na místě v EURO 60 EUR   
- místní poplatky a taxy (vjezdy do center měst, pobytové taxy atd.) - POVINNÝ PŘÍPLATEK 990

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Londýn  makarska  Paříž  řím  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist