Detail zájezdu

Silvestr v Římě a Vatikánu


Itálie - 5 denní zájezd - Autokarem
Silvestr v Římě a Vatikánu ! Garance nejlepší ceny v ČR A SR !!! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!! Ubytování vždy v hotelu minimálně 3* ! Teploty v Římě v tomto období: + 8 až + 16 stupňů ! Vítáme rok 2015 v Římě a Vatikánu ! Opakujeme úspěšný zájezd z loňska, kdy jsme v Římě vítali rok 2014 ! Po celé dva dny budete nasávat atmosféru Silvestrovského Říma na nejznámějších místech tohoto romantického věčného města ! První moment=při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč /2 měsíce 300,- Kč/ ! Tato sleva se odpočítává vždy jen od katalogové ceny 4.790,- Kč

Doprava:

Autokarem

Ubytování:

hotel

Stravování:

Polopenze

Program:

- V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.30 z Ostravy, v 6.00 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.
- Dopoledne příjezd do Říma, prohlídka Vatikánu - katedrála Svatého Petra /největší na světě - délka 212 m/, možnost výstupu na 132 m vysokou kupoli s jedinečným výhledem na celý Řím i Vatikán /fakultativně - vstupné včetně výtahu cca 5 EURO/, dále prohlídka Vatikánských muzeí včetně Sixtinské kaple /fakultativně - vstup cca 10 EURO/. Poté prohlídka Andělského hradu /fakultativně - vstupné cca 7 EURO/ a nejznámějšího římského náměstí Piazza Navona, dále prohlídka Pantheonu, Fontany di Trevi, Španělského náměstí a Španělských schodů, volno v centru města, večer odjezd do hotelu, večceře, nocleh /2-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !
- Po snídani prohlídka lázní Fiuggi nebo jiného města v okolí Říma /např. Veroli nebo Segni/, před polednem odjezd do centra Říma, odpoledne prohlídka Říma - Kapitulské náměstí, Forum Romanum, Coloseum /6 EURO/. Večer účast na slavnostní mši v katedrále Sv. Petra. Dále volno, individuální nebo skupinová Silvestrovská oslava v centru Říma - Piazza Navonna, Španělské náměstí, Benátské náměstí, Vatikán a další místa organizovaných oslav - do časných ranních hodin. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !
- V časných ranních hodinách odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Ve večerních až nočních hodinách příjezd do Nového Boru a dalších nástupních míst v ČR.

Termíny a ceny

Datum   C1

Vysvětlivky k cenám

C1dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji

Cena zahrnuje:

- doprava lux. bus (video, klima, WC), 1 x nocleh v hotelu min 3* - 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím se snídaní, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !, pojištění CK, průvodce

Cena nezahrnuje (příplatky):

   
- 80 EURO - na vstupy a drobné suvenýry a Silvestrovské občerstvení   
- Příplatek na 1-lůžk.pokoj 790CZK
- komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140
- 1 x servírovaná večeře 300
- místní poplatky (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd 790

Další zajímavé fotografie z oblasti na google mapách.
 
Sdílet stránku na Facebooku
Nejvíce hledané: Advent  Amsterdam  Barcelona  Benátky  Chorvatsko,  disneyland  Londýn  makarska  Paříž  řím  Silvestr 

Odkazy:
Autobusové poznávací zájezdy po Evropě.
TOPlist